Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Power Boy w programie "Moje disco. Moje wszystko". Zdradził kim jest jego dziewczyna (wideo)

Artur Suchcicki, lider zespołu Power Boy był gościem muzycznego programu "Moje disco. Moje wszystko", emitowanego na antenie Polsatu. Prowadzącej Paulinie Sykut-Jeżynie opowiedział między innymi o pracy i koncertach. Zdradził też, kim jest jego prywatna "Perfekcyjna".

2019/10/power-boy-partnerka-agnieszka-jpg_5d9b3a3999603 Artur Suchcicki ze swoją partnerką Agnieszką, fot. kadr z programu "Moje disco. Moje wszystko"

- Wiem, że jesteś czynnym strażakiem - przypomniała Paulina Sykut-Jeżyna.

- Wykonuję zawód strażaka. Pracuje w Państwowej Straży Pożarnej, jak też gram koncerty. Tak to życie sobie trochę umiliłem - przyznał Artur. - Gasimy pożary, jeździmy do wypadków, czasami zdarza się też przysłowiowego kota ściągnąć z drzewa.

Artysta zaznaczył, że stara się tak układać grafik, żeby praca nie kolidowała z koncertami. Inaczej jest w sezonie letnim. Wówczas niezbędny jest urlop bezpłatny na 2-3 miesiące.

- Masz dziewczynę? - zapytała prowadząca program. - Tak - oznajmił.

Okazało się, że Agnieszka jest tancerką w jego zespole. Są razem od roku. Artur dodał, że nie jest o niego zazdrosna.

- Sama jestem w tym świecie. Jestem obok. Znam Artura i wiem, że nie muszę się bać - stwierdziła Aga.

Artysta powiedział, że nie są zaręczeni. Nie planują też ślubu.

- Żyjemy i cieszymy się miłością - podkreślił.

Drogę do muzycznej kariery otworzyła mu piosenka "Księżniczka".

- Dopiero, gdy "Księżniczka" ujrzała światło dzienne, zaczęły się koncerty, plenery. Utwór przyjął się bardzo dobrze - zaznaczył.

Power Boy zadebiutował w październiku 2015 roku utworem "VIP Room". Później pojawiła się druga piosenka pt. "Ubrana we wstyd". Następnie przyszedł czas na kolejne produkcje, między innymi "Księżniczkę", "Perfekcyjną", "Deja Vu" czy "Serc uwodzicielkę".

Warto też dodać, że w maju br. artysta uratował życie kobiecie, która straciła przytomność i nie oddychała. Zdarzenie miało miejsce po zagranym koncercie.

Artur Suchcicki pochodzi z miejscowości Zastawie (gm. Wąsewo). Mieszka w Ostrołęce, a na co dzień pracuje jako strażak w Ostrowi Mazowieckiej.

Obejrzyj wideo:
"Moje disco. Moje wszystko"