Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Nowość od Power Boy'a. Premiera klipu już dziś (nagranie)

Power Boy nie zawiódł swoich fanów. W sieci pojawiła się premiera kolejnego utworu - "Polski Texas", na razie jednak bez teledysku. Klip - jak zapowiedział Artur Suchcicki, lider zespołu - będzie zamieszczony dziś o godzinie 17.00. Czy piosenka powtórzy sukces poprzednich hitów grupy? Przekonamy się niebawem.

2019/10/power-boy-jpg_5d9dbec16d0c1Fot. kadr z nagrania/Facebook

- Chciałbym was bardzo gorąco zaprosić na premierę najnowszego utworu pt. "Polski Texas" - zwrócił się do fanów Artur.

Artur Suchcicki pochodzi z miejscowości Zastawie k. Ostrowi Mazowieckiej. Obecnie mieszka w Ostrołęce. Z zawodu jest strażakiem, pracuje w ostrowskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej.

W środowisku disco polo zadebiutował w październiku 2015 roku utworem "VIP Room". Później pojawiła się druga piosenka pt. "Ubrana we wstyd". Następnie przyszedł czas na kolejne produkcje, między innymi "Księżniczkę", "Perfekcyjną", "Deja Vu" czy "Serc uwodzicielkę".

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja