Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Konkurs: wygraj bilety na Kabaret Neo-Nówki! (aktualizacja)

Kabaret Neo-Nówka zrobi show, w niedzielę 27 października, w Ostrowi Mazowieckiej. Komicy zaprezentują publiczności program pt. "Żywot Mariana". Wygraj bilety na to wydarzenie!

2019/10/kabaret-neonowka-jpg_5da7160887c45 Fot. archiwum organizatora

Kabaret będzie można zobaczyć w niedzielę 27 października o godzinie 16.00 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.

- "Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. "Żywot Mariana" to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres - informują organizatorzy.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest "Żywot Mariana". Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu "Żarówki".

Bilety do nabycia na stronie biletowakasa.pl w cenie 60 złotych.

Konkurs:
Dla naszych czytelników mamy sześć biletów. W konkursie wygrają trzy osoby, każda z nich otrzyma po dwa bilety. Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Aby mieć szansę wygrania biletów na kabaret należy polubić nasz profil na Facebooku i udostępnić informację o konkursie na swojej tablicy. Trzy udostępnione posty z największą ilością polubień wygrywają.

Rozstrzygnięcie konkursu w piątek 18 października o godz. 12.00.

Aktualizacja: 18 października, godz. 12.00
Po dwa bilety na Kabaret Neo-Nówka z naszego konkursu trafiają do Marcina Dudy (53 polubienia), Klaudii Legackiej (43) i Eweliny Piekacz (35).

Agnieszka Przychodzka (34 polubienia) dzielnie walczyła, dlatego w nagrodę również otrzyma od nas dwa bilety. Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców prosimy o wiadomość prywatną na nasz facebookowy profil w celu uzgodnienia szczegółów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.