Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Wygraj bilety na Kabaret Jurki (aktualizacja)

Kabaret Jurki zaprezentuje swoje skecze, w poniedziałek 28 października, w sali widowiskowo-kinowej ostrowskiego domu kultury. Chcesz iść na występ za darmo? Wygraj bilety!

jurki_2017 Fot. materiały organizatora

Jurki zaprezentują niebanalny humor w skeczach z nowego programu "Last minute". Na scenie zobaczymy artystów tj. Agnieszka "Marylka" Litwin, Wojciech Kamiński, Przemysław "Sasza" Żejmo, Marek Litwin.

Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

Bilety do nabycia przez internet: biletyna.pl. Cena biletów 50 zł.

Konkurs
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać trzy podwójne bilety na koncert. Zasady są proste. Wystarczy napisać komentarz pod postem z tym artykułem na naszym facebookowym profilu uzasadniając dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet. Najciekawsze trzy wypowiedzi, z największą ilością polubień, nagrodzimy biletami. Konkurs trwa do piątku 25 października do godz. 10.00.

Aktualizacja: 25 października, godz. 10.00
Po dwa bilety na Kabaret Jurki z naszego konkursu trafiają do Eweliny, Martyny i Edyty. Gratulujemy!

Wszystkich zwycięzców prosimy o wiadomość prywatną na nasz facebookowy profil w celu uzgodnienia szczegółów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.