Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Neo-Nówka w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

W naszym mieście wystąpił popularny kabaret Neo-Nówka. Komicy zaprezentowali publiczności program pt. "Żywot Mariana". Zabawne skecze podzielone na części od urodzin aż po śmierć głównego bohatera rozbawiały licznie zgromadzoną publiczność do łez.

2019/10/kabaret-neonowka-jpg_5db6c2012e6f6

- "Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka - zapowiadali wydarzenie organizatorzy.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest "Żywot Mariana". Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu "Żarówki".

Słynni kabareciarze zawsze starają się wpleść zabawne wątki dotyczące miasta, w którym występują, tak też było i tym razem. Pojawiły się doskonale znane ostrowianom miejsca i sytuacje. 

Kabaret wystąpił w niedzielę 27 października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Kabaret Neo-Nówka w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

1/30
2/30
3/30
4/30
5/30
6/30
7/30
8/30
9/30
10/30
11/30
12/30

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.