Opublikowano

Kabaret Jurki wystąpił w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

W sali widowiskowo-kinowej ostrowskiego domu kultury zaprezentował się pochodzący z Zielonej Góry Kabaret Jurki. Skecze z nowego programu "Last

W sali widowiskowo-kinowej ostrowskiego domu kultury zaprezentował się pochodzący z Zielonej Góry Kabaret Jurki. Skecze z nowego programu "Last minute" rozbawiły zebranych mieszkańców do łez.

Na scenie podczas występów zgromadzona publiczność mogła zobaczyć artystów tj. Agnieszka "Marylka" Litwin, Wojciech Kamiński, Przemysław "Sasza" Żejmo i Marek Litwin. Czwórka artystów oprócz niebanalnego humoru w skeczach z nowego programu, idealnie nawiązywała kontakt z publicznością dodając do tego sporą dawkę improwizacji.

Kabaret rozbawił publiczność, w poniedziałek 28 października, w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz