Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Tancerze z całej kraju i nie tylko zaprezentują swoje umiejętności w Ostrowi Mazowieckiej

W dniach 23-24 listopada Ostrów Mazowiecką opanuje taneczne szaleństwo. W hali sportowej przy ulicy Trębickiego odbędzie się "Ostrowski Styl". W wydarzeniu weźmie udział ponad 1000 uczestników z całej Polski i zagranicy.

2019/11/ostrowski-styl-jpg_5dc3e77798454

- Naszym priorytetem jest rozwijanie zainteresowań i pasji dzieci i młodzieży. Pokazujemy różne formy spędzania czasu. Zależy nam, by "Ostrowski Styl" był wyjątkowym wydarzeniem na tanecznej mapie Polski, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nadać mu unikalny charakter. Nie mamy wątpliwości, że impreza przyciągnie tancerzy oraz widzów z Polski i zagranicy - informuje Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, organizator tanecznego show.

Wydarzenie podzielono na dwa dni. W sobotę odbędą się rywalizacje 1 vs 1 - w kategoriach bboying i hip-hop. Następnego dnia kibice będą mieli możliwość przeżywania wielu emocji oglądając showcase - street dance, taniec sceniczny, inne formy tańca i debiuty. Wystąpią tancerze w kategoriach wiekowych do 11 lat, 12-15 lat oraz 16 lat i więcej.

W tym roku w jury zasiądą Mykola Savka, Marcin Kost, Tomasz Domański, Stefano Silvino, Agnieszka Fułek, Paweł Sokołowski i Patryk Gorzkiewicz. Wydarzenie poprowadzą Marta Molska i Piotr Kania. O oprawę muzyczną zadba Paweł Zieliński.

"Ostrowski Styl" w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego odbędzie się w dniach 23-24 listopada br.