Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Mateusz Ziółko zaczaruje głosem Ostrów Mazowiecką (wideo)

Niezwykle utalentowany Mateusz Ziółko wystąpi w sobotę 30 listopada w ostrowskim zajeździe Cobra przy ulicy Zambrowskiej 91. Miłośników dobrej muzyki z pewnością zachwyci to wydarzenie.

2019/11/mateusz-ziolko-jpg_5ddb9521c7c14 Fot. archiwum organizatora

Mateusz Ziółko to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. W swojej karierze zdobywał wiele nagród i wyróżnień, wśród nich jest m.in. zwycięstwo III edycji programu "The Voice of Poland", X edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz w konkursie "Super Debiuty" podczas 51 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W listopadzie 2016 r. wydał utwór "W płomieniach", który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 50 milionów wyświetleń. 26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. "Na nowo", na którym znalazły się takie utwory jak "Szkło" oraz "Planety". Najnowszy singiel Mateusza Ziółko o nazwie "Na nowo" już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich popularnych listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound'n'Grace nagrał utwór "Horyzonty", a w lipcu wspólnie z DJ Remo i raperem B.R.O nagrał utwór "Nowa Twarz".

Koncert Mateusza Ziółki odbędzie się w sobotę 30 listopada w Zajeździe Cobra przy ulicy Zambrowskiej 91 w Ostrowi Mazowieckiej. Początek o godz. 19.00. Organizatorem wydarzenia jest Atelier Językowe Anna Śledziewska. Bilety w cenie 120 złotych można jeszcze zamówić pod numerem tel. 696-350-071.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.