Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Koncerty


Golec uOrkiestra wystąpi w Wyszkowie

W sąsiednim Wyszkowie 24 stycznia odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Golec uOrkiestry. Popularna grupa folkowa swój koncert zagra w Kościele pw. Świętego Wojciecha przy ul. Kościuszki 19.

2020/01/golec-wyszkow-jpg_5e104a4ca2835

- Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu powstał on w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie – "beskidzcy górale XXI wieku". Zespół zawojował muzyczną scenę niezwykle przebojową płytą zatytułowaną "Golec uOrkiestra 1" z 1999 roku, która w oryginalny sposób połączyła elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock’n’rolla i jazzu.

Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać od 13 stycznia w kasie WOK Hutnik w Wyszkowie.

Koncert rozpoczyna się 24 stycznia o godzinie 19:00, wstęp na wydarzenie zaplanowany jest od godziny 18:30.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.