Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert ostrołęckiego chóru w Małkini Górnej (zdjęcia)

W kościele pod wezwaniem Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini Górnej rozbrzmiał koncert kolęd w wykonaniu Ostrołęckiego Chóru Kameralnego. Wierni wysłuchali, po południowej mszy świętej, najpiękniejszych bożonarodzeniowych pieśni opowiadających o narodzinach Jezusa.

2020/01/ostrolecki-chor-malkinia-jpg_5e25bf00813a7

Ostrołęcki chór istnieje już od 2002 roku, w ich repertuarze znajdują się utwory muzyki sakralnej, rozrywkowe i musicalowe, kolędy, pieśni ludowe i patriotyczne. Wykonywane są a cappella i z akompaniamentem fortepianu.

Chórowi dyrygowała Bożena Harasimowicz-Pęza, a zebrani wierni wysłuchali w atmosferze ciszy i doniosłości świątyni najpiękniejszych kolęd bożonarodzeniowych.

Koncert ostrołęckiego chóru odbył się, w niedzielę 19 stycznia br., po mszy św. o godz. 12.00 w kościele Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini Górnej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Koncert ostrołęckiego chóru w Małkini Górnej (zdjęcia)

1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.