Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Robert Radzik gościem ostrowskiej biblioteki (zdjęcia, wideo)

W budynku starej elektrowni, tymczasowej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej, odbyło się spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem. Podczas spotkania autor promował swoją nową książkę pt. "Wszystko dla kochanej ojczyzny" oraz odpowiadał również na pytania zebranych czytelników.

2020/02/robert-radzik-jpg_5e3ad168807ca

Gość ostrowskiej biblioteki - Robert Radzik jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku polityka społeczna, a także absolwentem studiów podyplomowych na kierunku z zakresu organizacji i zarządzania. Historią pasjonuje się, jak sam mówił, od dziecka, a tematyką podziemia niepodległościowego zajmuje się od początku lat 90. Jest autorem książek takich jak "Z otchłani niepamięci" i "Wnutriennicy: czyli cena zdrady".

W ostrowskiej książnicy promował swoją najnowszą książkę pt. "Wszystko dla kochanej ojczyzny", czyli biografię porucznika Tadeusza "Ciemnego" Narkiewicza. Książka oparta jest na archiwalnych materiałach oraz różnego rodzaju relacjach pisemnych, opracowaniach naukowych i opowieściach świadków. Autor zebranym opowiadał, jak zainteresował się postacią Tadeusza Narkiewicza, jak wyglądało zbieranie materiałów potrzebnych do książki oraz różne ciekawostki.

Na koniec spotkania gość biblioteki odpowiadał na ewentualne pytania, a na chętnych czekała możliwość zakupu książek autorstwa Roberta Radzika z autografem.

Spotkanie autorskie z Robertem Radzikiem odbyło się, we wtorek 4 lutego br., w budynku starej elektrowni przy ul. 11 Listopada 7 w Ostrowi Mazowieckiej.


Zobacz zdjęcia: Robert Radzik gościem ostrowskiej biblioteki (zdjęcia, wideo)

1/23
2/23
3/23
4/23
5/23
6/23
7/23
8/23
9/23
10/23
11/23
12/23