Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka


Sokół podejmie HydroTruck Sky Tattoo II Radom

W ramach 21 kolejki drugiej ligi mężczyzn ostrowski Sokół podejmie drużynę - HydroTruck Sky Tattoo II Radom. Przed podopiecznymi trenera Antonia Daykoli ciężkie wyzwanie, w niedzielny wieczór zmierzą się z aktualnym wiceliderem rozgrywek.

2019/10/sokol-mecz1-jpg_5db1948710d12

Drugi mecz z drużyną z Radomia, tym razem w roli gospodarza, jest trudnym punktem w drodze ku play-off ostrowskiego zespołu. W pierwszym spotkaniu Sokół uległ radomskiej drużynie 78:89, mecz tak naprawdę rozstrzygnął się w ostatniej kwarcie. Ostrowski zespół pokazał, że potrafi nawiązać walkę z rezerwami ekstraklasowej drużyny.

Sytuacja Sokoła jest o tyle trudna, iż po ostatnich trzech porażkach spadł poza pierwszą ósemkę, która premiuje grą w play-offach. Natomiast rywal ostrowskiej drużyny z bilansem 15 zwycięstw i 3 porażek zajmuje drugą pozycję w tabeli. Zdecydowanym faworytem jest drużyna z Radomia, ale Sokół udowadniał, że nie poddaje się bez walki. Zapowiada się zatem ciekawe widowisko.

Sokół Ostrów Mazowiecka - HydroTruck Sky Tattoo II Radom, niedziela - 9 lutego, godz 18.00. Zapraszamy do hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Trębickiego 10.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.