Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości

W ostrowskiej bursie szkolnej przy ulicy Rubinkowskiego odbył się drugi turniej Diamond Football League. W kategorii "C", czyli powyżej lat 16 spośród trzydziestu graczy, po raz kolejny najlepszym okazał się Tomasz "Koksuzovi13" Lipski.

2020/02/turniej-fifa-dfl-jpg_5e4a96ad4a362

Diamond Football League jest pierwszą w Polsce ligą amatorską, zrzeszająca miłośników gry FIFA. W sobotę odbył się już drugi turniej klasy powiatowej, w którym tym razem zmierzyło się 30 graczy w kategorii "C" obejmującej graczy powyżej 16 roku życia. Styl turniejów oparto na systemie szwajcarskim, czyli gdy zawodnik przegra pierwszy mecz, nie oznacza to końca jego uczestnictwa w turnieju.

W finałowym pojedynku Tomasz "Koksuzovi13" Lipski pokonał idącego jak burza Łukasza "Lukas169" Nawrota 3:1 i wygrał po raz drugi turniej klasy powiatowej DFL, pozostając jak dotąd niepokonanym. Podium uzupełnił Damian "Zet" Załęski, który w meczu o trzecie miejsce wygrał z Damianem "ŁySy" Szostakiem 4:0.

Pełną klasyfikację wraz ze szczegółowymi wynikami rozgrywek znajdziesz na stronie internetowej Diamond Football League.

Drugi turniej klasy powiatowej DFL odbył się w sobotę 15 lutego br.