Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Janusz Wachowski w ostrowskiej bibliotece (zdjęcia, wideo)

W budynku starej elektrowni, gdzie znajduje się tymczasowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej, odbyło się spotkanie autorskie z Januszem Wachowskim. Pisarz opowiadał o swojej najnowszej książce pt. "Nasz ostrowski celebryta".

2020/03/janusz-wachowski-jpg_5e68b2772a38b

Mieszkańcy powiatu ostrowskiego uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Januszem Wachowskim, pisarzem pochodzącym z Komorowa, absolwentem Liceum Ogólnokształcące w Ostrowi Mazowieckiej, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Pancernych oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

Janusz Wachowski debiutował opowiadaniami drukowanymi w "Życiu Literackim". Publikował również w "Tygodniku Kulturalnym", wydał zbiór opowiadań pt. "Podpalacz", a także tom pt. "Zmierzch pułkowników".

W Ostrowi Mazowieckiej autor opowiadał o swojej najnowszej książce, która nosi tytuł "Nasz ostrowski celebryta". Podczas spotkania mówił o czasach szkolnych, nauczycielach i kolegach z klasy, w międzyczasie czytał fragmenty najnowszej książki. Zebrani usłyszeli również dlaczego zdecydował się na taki tytuł. Po spotkaniu istniała możliwość rozmowy z autorem, zakupu najnowszego dzieła i otrzymania autografu.

Spotkanie z Januszem Wachowskim odbyło się w piątek 6 marca br. w budynku starej elektrowni przy ul. 11 Listopada 7 w Ostrowi Mazowieckiej.


Zobacz zdjęcia: Janusz Wachowski w ostrowskiej bibliotece (zdjęcia, wideo)

1/31
2/31
3/31
4/31
5/31
6/31
7/31
8/31
9/31
10/31
11/31
12/31