Najbardziej znany duet fryzjerki w Polsce - Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zrobili rewolucję w salonie fryzjerskim w Ostrowi Mazowieckiej. W odcinku "Ostrego Cięcia" zobaczycie jak mistrzowie fryzjerstwa przeprowadzają metamorfozę, nie tylko ostrowskiego salonu, ale także mentalności właścicielki.
Beata, właścicielka salonu fryzjerskiego w Ostrowi Mazowieckiej, od dawna nie zmieniała nic w swoim lokalu. Zarówno ona, jak i jej pracownica Ewa mentalnie pozostały w czasach otwarcia zakładu - nie szkolą się i nie nadążają za współczesnymi trendami.
Mistrzowie fryzjerstwa - Tomasz i Andrzej podczas swojej misji w Ostrowi Mazowieckiej wzniecali u pań pasję do fachu.
Na koniec ostrowski salon fryzjerski czekał najważniejszy test. Do zakładu przyjechał gość specjalny - Izabela Macudzińska, która zadecydowała o tym, czy fryzjerska rewolucja zaszła również w Beacie. Czy bohaterka odcinka "Ostrego Cięcia" zdała test? Zobaczcie sami.
Cały odcinek dostępny jest w serwisie player.pl.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.