Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Wiosna w pełni. Spraw by Twój ogród zachwycał przez cały rok i wybierz rośliny ze Szkółki Krzewów Ozdobnych

Czas na wiosenne porządki w twoim ogrodzie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą krzewów i roślin ozdobnych z naszej szkółki, przyjedź doradzimy kiedy i jakie rośliny warto posadzić w swoim otoczeniu.

2020/03/glowne-jpg_5e78a44cd531f

W czym tkwi sekret piękna naszych roślin?
Rośliny, które samodzielnie produkujemy wyróżniają się wysoką jakością i są wolne od patogenów. To efekt naszej troskliwej pielęgnacji, którą rozpoczynamy już na etapie ziarenka. Nasze rośliny, drzewa i krzewy rosną powoli, we własnym tempie na otwartej przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie w dogodnej dla klientów lokalizacji - zaledwie 12 kilometrów od centrum Ostrowi Mazowieckiej. Dzięki czemu hodowane przez nas rośliny doskonale adaptują się w ogrodach i na tarasach.

Uprawa roślin to nasza pasja!
Hodowlą roślin, drzew i krzewów zajmujemy się już od piętnastu lat. To doświadczenie pozwala nam na przekazywanie klientom sprawdzonych porad na temat roślin i sposobów ich pielęgnowania. Naszą działalność staramy się prowadzić z zachowaniem najwyższej dbałości o środowisko. Rośliny to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja.

Nasza oferta
Oferujemy rośliny liściaste, iglaste oraz formowane w atrakcyjnych cenach. Dla wygody klientów sprzedajemy zarówno rośliny z gruntu, jak i w donicach. Specjalizujemy się w produkcji detalicznej i hurtowej. Na życzenie dowieziemy rośliny we wskazane miejsce.

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszej szkółki i zapoznania się z bogatą ofertą roślin, drzew i krzewów.

Kontakt:
Szkółka Krzewów Ozdobnych 
Nieskórz 16
07-304 Ostrów Mazowiecka 
Tel. 606-934-996 lub 602-586-357

Odwiedź nas na Facebooku

Artykuł sponsorowany


Zobacz zdjęcia: Wiosna w pełni. Spraw by Twój ogród zachwycał przez cały rok i wybierz rośliny ze Szkółki Krzewów Ozdobnych

1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.