Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Koncerty


"Nuty Wielkiego Pasterza" - koncert online na 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II (wideo)

Z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Polaka - św. Jana Pawła II, Mazowiecki Instytut Kultury zaprezentuje zapis wyjątkowego koncertu zatytułowanego "Nuty Wielkiego Pasterza". Program muzyczny autorstwa Krzysztofa Trebunia-Tutka, poświęcony papieżowi, był prezentowany podczas wydarzeń z cyklu Mazowsze w Koronie.

2020/05/koncert-mik-jpg_5ebe53297bcec Fot. Mazowiecki Instytut Kultury

Tegoroczna edycja Mazowsza w Koronie miała rozpocząć się 3 maja, jednak ze względu na sytuację epidemii w kraju, koncerty planowane są na jesień.

- Mazowiecki Instytut Kultury zadbał, aby miłośnicy dobrej muzyki nie pozostali z niczym. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w festiwalowych koncertach, będą mogli obejrzeć archiwalne nagrania. Pierwszym z nich będzie koncert  z 2014 roku poświęcony wielkiemu papieżowi Polakowi. Zespół Trebunie-Tutki wystąpił z towarzyszeniem Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego oraz zaproszonych muzyków - informuje Mazowiecki Instytut Kultury.

Nagranie koncertu zostanie opublikowane na kanale YouTube Mazowieckiego Instytutu Kultury w niedzielę 17 maja o godz. 19.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.