Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty w Chmielewie. Kierowca jednośladu zmarł

Na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Chmielewo (gm. Zaręby Kościelne) doszło w piątkowe popołudnie do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty i kierującej fiatem. Niestety, pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarł kierowca jednośladu.

2018/05/policja-kogut-jpg_5af6eea12cae9

Do zdarzenia doszło w piątek 26 czerwca po południu. O szczegółowe informacje poprosiliśmy sierż. szt. Marzenę Laczkowską, rzeczniczkę prasową Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że 75-letni rowerzysta jadąc drogą podporządkowaną od Jasienicy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem 28-latce, w wyniku czego doszło do potrącenia kierującego jednośladem. Do szpitala przewieziono zarówno rowerzystę jak i kierującą fiatem, gdzie pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej w szpitalu zmarł rowerzysta - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska.

Uczestnicy wypadku drogowego byli mieszkańcami powiatu ostrowskiego. Dalsze czynności wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku.

- Apelujemy do kierujących o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego i znakami - dodaje rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.