Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Pływanie


Trening z Mistrzem Świata podopiecznych UKS Neptun

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych. Z pewnością takim mianem możemy określić Huberta Nakielskiego, Mistrza Świata w ratownictwie wodnym, który w ramach współpracy z naszym ostrowskim klubem UKS Neptun i WOPR-OS Ostrołęką przekazywał swoją wiedzę najmłodszym pływakom obu klubów.

2020/07/img-2348-jpg_5efd93ec3e532

Pod okiem Huberta, Dariusza Małkowskiego z WOPR-OS Ostrołęka oraz Piotra Kani z UKS Neptun zawodnicy Sekcji Ratownictwa Wodnej mieli okazje korzystać z doświadczeń i rad, które z pewnością przyczynią się do rozwoju umiejętności młodych pływaków.

Warto podkreślić ogrom nagród, jakie zdążył zdobyć Hubert Nakielski na różnego rodzaju turniejach rangi krajowej i międzynarodowej:Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowych w Wuhan:
Złoty medal  na 4 x 25 m holowanie manekina
Srebrny na 50 m holowanie manekina
Brązowy 4 x 50 m z przeszkodami

Letnie Mistrzostwa Polski w Szczecinie:
Złoty medal
3x Srebrny medal
2x Brązowy
Co przyczyniło się do wicemistrzostwa Polski w klasyfikacji ogólnej

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.