Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Dołącz do sekcji ratownictwa wodnego UKS Neptun!

Dołącz do UKS Neptun już teraz, nie czekaj do września. Sekcja ratownictwa wodnego prowadzi zajęcia również w wakacje.

uks_neptun_logo_17_02_17

Uczniowski Klub Sportowy "NEPTUN" ogłasza nabór dzieci w wieku 8-19 lat do sekcji ratownictwa wodnego, tam nauczyć się możesz:

- stylu grzbietowego - 50m,

- kraul - 50m,  

- styl klasyczny (żabka) - 50 m

- skok na główkę do wody

Treningi odbywają się:

- poniedziałek godz. 16.00

- środa godz. 16.00

- czwartek godz. 16.00

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin sportowych.

W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika.

Podczas zajęć na basenie poprawisz style pływackie, ogólną kondycję organizmu poznasz elementy ratownictwa jak również posługiwanie się podstawowym sprzętem stosowanym w ratownictwie wodnym.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.