Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Biblioteka w Broku - wakacyjne zajęcia dla dzieci (zdjęcia)

Za nami kolejny tydzień wakacyjnych przygód w bibliotece w Broku. W programie minionych zajęć znalazły się obchody Światowego Dnia Czerwonego Kapturka, zajęcia z tworzenia biżuterii z makaronu oraz tworzenie kolorowych biedronek. 

2020/07/biblioteka-brok11-jpg_5f1fe048260ac Fot. FB Biblioteka Publiczna w Broku

Biblioteka Publiczna w Broku, 19 lipca przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Czerwonego Kapturka- baśniowej postaci, która wywodzi się z podań ludowych. Dzień ten był świetną okazją do poznania lub przypomnienia sobie bajki na kolejnych wakacyjnych spotkaniach w bibliotece. Po wysłuchaniu historii, dzieci miały możliwość pokolorowania Czerwonego Kapturka, bądź namalowania własnej bajecznej opowieści.

W drugiej części odbyły się zajęcia pt.”Biżuteria z makaronu”. Dzieci po pomalowaniu farbami makaronu, wykonywały kolorowe bransoletki oraz korale. Tak przygotowane upominki mogą nadać się na prezent dla kogoś bliskiego. 
Uczestnicy spotkań w bibliotece mieli również okazję wykazać się swoimi zdolnościami i pomysłowością tworząc biedronki i kwiaty przestrzenne przy użyciu patyczków i papieru kolorowego.


 


Zobacz zdjęcia: Biblioteka w Broku - wakacyjne zajęcia dla dzieci (zdjęcia)

1/15
2/15
3/15
4/15
5/15
6/15
7/15
8/15
9/15
10/15
11/15
12/15

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.