Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Kolejki pod ZUS-em, a ławki brak - skarga od czytelnika

W związku z pandemią, aby załatwić jakąkolwiek sprawę w ZUS-ie, interesanci muszą czekać na swoją kolej bezpośrednio przed budynkiem. Jak informuje jeden z naszych czytelników, problemem stał się brak jakiejkolwiek ławki pod urzędem. 

2020/07/zus1-jpg_5f216a3a6b405

"Do ZUS-u w Ostrowi przychodzą ludzie starsi, wpuszczani są do środka pojedynczo więc jeśli przyjdzie kilka osób muszą czekać na zewnątrz na swoją kolejkę, oczywiście stojąc. Przed ZUS-em nie żadnej ławeczki żeby mogli te kilkanaście minut czekania przysiąść i w ten sposób poczekać. Opierają się o ścianę i tak czekają."Problem rzeczywiście istnieje, a kolejki wcale nie są mniejsze niż były przed koronawirusem. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prasowym ZUS-u i jak się dowiedzieliśmy, problem ten zostanie podjęty w najbliższych rozmowach z ostrowskim kierownictwem. Byłaby to mała zmiana, która mógłby przynieść uśmiech na twarzy niejednego mieszkańca.

2020/07/zus-jpg_5f216a2fe2ba4


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Kamil   20:15, 01.08.2020
ZUS zatrudnia rzesze ludzi którzy są utrzymywani z naszych pieniędzy. Jakie kolejki. Do roboty nieroby.

Ewik   13:51, 02.08.2020
w Pszczynie tak samo co dzien kolejka na dworze stoja ludzie schorowani i zdrowi a w srodku pańcie pod klimą siedzą j d... plaszczą nieprzyjemne niegrzeczne wrecz chamskie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.