Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo na tarczy

GKS Anrzejewo uznaję wyższość rywala w rozegranym 6 września spotkaniu w Andrzejewie. Tym razem przeciwnikiem był zespół Opia Opinogóra.

2020/09/gks-andrzejewo-porazka-jpg_5f55cb8b38959 GKS Andrzejewo

Ostatnie kilka tygodni nie można uznać za dobre w wykonaniu piłkarzy z Andrzejewa. Słabe wyniki mieszają się z jeszcze słabszymi, a dowodem tego jest ostatnie spotkanie z Opią Opiniogórą, a dokładniej mówiąc wynik - 3:5.

Kolejne spotkanie w którym, jako pierwsi piłkarze z Andrzejewa zdobywają bramkę i nie potrafią wygrać spotkania. W 13 minucie strzał oddał Paweł Kiempisty i piłka wylądowała w sieci. Pod koniec pierwszej części gry goście doprowadzili do wyrównania po niezdecydowanych próbach zablokowania strzału przez obrońców.

Druga połowa ponownie rozpoczyna się kolejnym golem dla GKS-u. Dogranie piłki z prawej strony przez Krzyssztofa Kaczyńskiego nie przeciął żaden z rywali i trafiła ona pod nogi Pawła Kiempistego, który umieścił ją w pustej bramce.

Koszmarem okazał się ostatni kwadrans. Andrzejewo traci 4 bramki, które wołają o pomstę do nieba. Strata punktów, której nie osłodziła bramka w 90 minucie w wykonaniu Radosława Piwońskiego.

Skład: Szymański - Pac, Rybiński, Kapica, Kępisty (Daniel Płotczyk) - Rakowiecki (Brzozowski), Sierota - Malinowski (Wielgus), R.Piwoński, Kiempisty (Sutkowski) - Kaczyński (Niemira)

Gole: 2x Kiempisty, 1x R.Piwoński