Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Druga kolejka - pierwsze zwycięstwo piłkarek Ostrovii

Trud, zaangażowanie i ciężka praca zaowocowały. Dobre wejście w sezon nie było przypadkiem, a systematyczny powrót do pełni sprawności w końcu dał zamierzony efekt. Zwycięstwo i pierwsze punkty w sezonie 2020/2021 dla piłkarek KS-u Ostrovia.

2020/09/ks-ostrovia-piaseczno-kobbiety-jpg_5f5b0b5425d69 KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - drużyna kobiet

Na fali wznoszące, po dobrej grze i remisie w pierwszej kolejce z zawodniczkami Jantara Ostrołęka, nadszedł czas na udowodnienie swojej wartości i pojedynek z GOSiR Piaseczno, który zakończył się wynikiem 1:0.

Spotkanie odbyło się 9 września o 17:30. Podopieczne Michała Kacprzaka poszły za ciosem, gdzie dobra gra zaowocowała pierwszym kompletem punktów. I choć bramka została strzelona z rzutu karnego, po strzale Amelii Skowrońskiej, to piłkarki KS-u po raz kolejny potrafiły wykreować sobie kilka naprawdę groźnych sytuacji.

Trzecie miejsce w tabeli i wiara we własne umiejętności wlana do głów Żółto-Zielonych. Do przodu Panie.

KS Ostrovia 1:0 GOSiR Piaseczno

Skład: Justyna Kazanowska, Paulina Pakieła, Aleksandra Wilk, Ada Grabowska, Alicja Kordyszewska, Sylwia Śladewska, Natalia Komor, Karolina Piasecka, Klaudia Zaręba, Izabela Lenarczyk, Amelia Skowrońska, Ewelina Grucelska, Marzena Dzierka, Kinga Nienałtowska, Paulina Jarmoluk, Natalia Grucelska.

Gol - Amelia Skowrońska


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.