Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Kolejna porażka GKS-u Andrzejewo na własne życzenie

Malownicza, mała miejscowość Chorzele, dnia 12.09.2020r. była miejscem spotkania GKS-u Andrzejewo kontra Orzec Chorzele.

2019/06/gks-andrzejewo-jpg_5cfe39e213082

Sobotnie popołudnie, a dokładnie godzina 15:00 nie okazała się tą szczęśliwą, ponieważ zawodnicy z Andrzejewa po raz kolejny uznają wyższość rywala i przegrywają już czwarte spotkanie z rzędu.

Po raz kolejny wychodząc, jako pierwsi na prowadzenie nie potrafili doprowadzić korzystnego rezultatu do ostatniego gwizdka sędziego. Pierwszy gol to wykończenie Radosława Piwońskiego, wyrównanie nadchodzi po dośrodkowaniu i błędzie w kryciu.

Druga bramka dla Andrzejewa to po raz kolejny akcja Piwońskiego, a nawet dwóch - z pierwszym strzałem, Andrzeja, bramkarz zdołał sobie poradzić, jednak z uderzeniem Radosława nie było już szans. Niestety to koniec dobrych wieści, bo druga połowa to tradycyjny już scenariusz, gdzie rywal strzela, a GKS nie wykorzystuje swoich sytuacji. 2:3.

Skład: M. Płotczyk - Niemira, Rybiński, Kapica, D.Płotczyk - Sierota, Rakowiecki - Kaczyński, R. Piwoński, Kiempisty - A. Piwoński

Gole: 2x R. Piwoński


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.