Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


XVI Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki "Sacrum et Musica" w Ostrowi Mazowieckiej

Już 27 września o godzinie 19:00 odbędzie się XVI Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki pod nazwą "Sacrum et Musica".

2019/02/koncert-mlodych-artystow-jpg_5c5acb128d88b

Wydarzenie odbędzie się w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i wystąpią w nim artyści Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży: Jan Miłosz Zarzycki - dyrygent, Natalia Szydło - sopran oraz Piotr Sawicki - skrzypce.

Organizatorzy wydarzenia gwarantują, że nie zabraknie dobrej, klasycznej muzyki takich kompozytorów jak - A. Vivaldi, W.A. Mozart, czy F. Chopin. Wstęp jest bezpłatny, więc jeśli jesteście sympatykami muzyki klasycznej, nie może was tam zabraknąć.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.