Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia traci punkty na "ostatniej prostej"

Dwunasty dzień września, boisko w Sokołowie Podlaski, godzina 12:00.  8 kolejka klasy okręgowej Keeza 2020/2021, grupa: Siedlce. Na murawie MKS Małkinia, a po drugiej stronie barykady Jabłonianka Jabłonna Lacka.

2018/10/mks-malkinia-jpg_5bc58f3b965b9

Po ostatniej dotkliwej porażce zawodnicy prowadzeni przez Karola Dmochowskiego, chcieli jak najszybciej zmazać sportową plamę i odbić swój głód zwycięstwa na drużynie z Lacka. Wszystko szło zgodnie z planem, piłkarze odpowiednio zmotywowani, pobudzeni i przygotowani do spotkania.

Jednak piłka nożna to na tyle przewrotny sport, że nastroje mogą zmienić się w przeciągu minut, a poczucie zwycięstwa bardzo szybko może zostać zmieszane z goryczą porażki. I tak było tym razem - w dwie minut piłkarze z Małkini upuścili szansę na dopisanie sobie nie trzech, a choćby jednego punktu.

Do 88 minuty wynik spotkania to 2:1. Po końcowym gwizdku ten wynik to już 2:3.

"Zbyt bardzo cofnęliśmy się do tyłu i rywal wykorzystał nasz błędy w obronie" - ocenia Karol Dmochowski. "Z przebiegu meczu nie wyglądało to źle, jednak pod sam koniec się zbyt mocno chroniliśmy swojej bramki. Mecz był wyrównany, według mnie byliśmy lepsi, jednak do 88 minuty" - kończy wypowiedź trener MKS Małkinia.

Skład: T. Świderski - Giżiński, Pawłowski, Dawidczyk, Suszczyński - Najgordzki, Dmochowski, Maliszewski, K. Sadowski - M. Sadowski, Zawisotwski
Gole: Maliszewski, M. Sadowski

Czarna seria drużyn z powiatu ostrowskiego trwa...