Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Siatkówka


Rusza nabór drużyn do Ligi Siatkarzy Amatorów

Powraca Ligi Siatkarzy Amatorów. Poprzedni sezon przedwcześnie zakończyła pandemia. Miejmy nadzieje, że w tym roku nic nie zatrzyma lokalnych siatkarzy. 

pilka_siatkowka_12_02_18

Jak zgłosić drużynę?

Drużyny zgłaszać można na mail mosir.ostrowmaz@gmail.com z dopiskiem w tytule: Liga Siatkówki. Radzimy nie zwlekać z zapisami, termin zgłoszeń mija 30 września. 

Jak ma wyglądać zgłoszenie?

W zgłoszeniu należy zawrzeć nazwę drużyny, listę zawodników (maks. 12), imię i nazwisko kapitana wraz z numerem kontaktowym. 

O rozpoczęciu rozgrywek wszystkie drużyny zostaną powiadomione drogą mailową. Organizatorem rozgrywek jest MOSiR Ostrów Mazowiecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.