Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert Sacrum et Musica w Ostrowi Mazowieckiej

W kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej, dnia 27 września o godzinie 19:00, odbył się koncert zorganizowany w ramach festiwalu "Sacrum et Musica 2020".

2020/09/sacrum-et-musica-2020-jpg_5f72cb49542ff Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Muzycznych wrażeń tego dnia dostarczali nam muzycy zrzeszeni w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży na czele z dyrektorem naczelnym i artystycznym Filharmonii - Janem Miłoszem Zarzyckim. W trakcie występu mogliśmy wysłuchać utworów klasycznych z gatunków świeckich, jak i tych sakralnych.

Cały występ uświetnili między innymi sopranistka Natalia Szydło oraz skrzypek Piotr Sawicki. A muzycznym płótnem tego dnia były dzieła takich wykonawców, jak: A. Vivaldiego, W. A. Mozarta i F. Chopina.

Warto wspomnieć, że w grupie muzyków zrzeszonych w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego gra na klarnecie pochodząca z Ostrowi Mazowieckiej - Joanna Bakun.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.