Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert zespołu Pragma już dziś w Kinie Ostrovia!

Już dziś, w poniedziałek 5 października, odbędzie się koncert zespołu Pragma. Warto zaznaczyć, że wokalistka zespołu - Dorota Jarząbek-Rogaczyk - jest wychowanką ostrowskiego MDK. Obecnie, zespół pędzi po swoje marzenia i zbiera środki na wydanie swojej debiutanckiej płyty. 

2018/10/pragma-trojka-jpg_5bd4608d8d18a

Zespół Pragma powstał z inicjatywy Doroty Jarząbek-Rogaczyk i Tomka Deryło - duo z Ostrowi Mazowieckiej. Po pewnym czasie zespół dwukrotnie się powiększył, dziś w skład zespołu wchodzą cztery osoby. 
Koncert odbędzie się o godzinie 20:00 w ostrowskim kinie. Bilet na wydarzenie jest darmowy. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział należy odebrać wejściówkę w kasie kina lub pod numerem 600 717 899.

Skład zespołu wygląda następująco:

Dorota Jarząbek-Rogaczyk - wokal, klawisze, melodyka
Tomasz Deryło - gitara, teksty
Piotr Czechowski - cajon, perkusjonalia
Michał Sepioło - kontrabas elektryczny

 

 

 

 

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.