Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Zespół Pragma wystąpił na scenie Kina Ostrovia (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek 5 września na deskach sceny ostrowskiego kina zagościł zespół Pragma. Kwartet zabrał widzów do swojego mikroświata, o którym opowiedzieli za pomocą tekstów oraz dźwięków gitary, cajonu, kontrabasu oraz kilku innych instrumentów. 

2020/10/koncert-pragma-5421-jpg_5f7c2133110de

"Dzisiaj opowiemy wam historię, przekazaną w tekście, w dźwiękach, smakujcie ten czas" - tymi słowami koncert rozpoczęła Dorota Jarząbek-Rogaczyk. I rzeczywiście im się udało. Cały koncert stanowił spójną opowieść, w której chyba każdy z widzów mógł odnaleźć jakąś cześć siebie.

Ciężko wskazać jeden kierunek w którym napisane byłyby ich teksty. Zaprezentowane utwory to tak na prawdę mieszanka wielu emocji, mogliśmy znaleźć tam frustrację, melancholię, ale też radość i ciepłe wspomnienie dzieciństwa. Szerokie pasmo emocji to niewątpliwie wielki atut ich twórczości. Tomasz Deryło (autor tekstów) nie stawia na apatię, dzięki czemu jego teksty zawsze są blisko człowieka. 

Grupa obecnie zbiera środki na wydanie swojego debiutanckiego albumu. Artystów wesprzeć można za pośrednictwem strony internetowej. 

Dorota Jarząbek-Rogaczyk - wokal, klawisze, melodyka
Tomasz Deryło - gitara, teksty
Piotr Czechowski - cajon, perkusjonalia
Michał Sepioło - kontrabas elektryczny

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Zespół Pragma wystąpił na scenie Kina Ostrovia (zdjęcia, wideo)

1/47
2/47
3/47
4/47
5/47
6/47
7/47
8/47
9/47
10/47
11/47
12/47

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.