Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Dzień edukacji narodowej w ZSCKR Stare Lubiejewo

Dnia 13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie.

2020/10/dzien-edukacji-narodowej-zsckr-jpg_5f86880549876 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie

Był to występ inny niż zawsze, z powodu panujących obostrzeń sanitarnych. Mimo trudnych warunków, uczniowie szkoły przygotowali część artystyczną, przedstawiającą życie ucznia i nauczyciela w szkolnej rzeczywistości. Występ urozmaicony był układem tanecznym do którego przygotowała młodzież Aleksandra Jakubczyk-Bajorek.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego, przewodnicząca Wiktoria Ciurzycka złożyła kwiaty na ręce dyrektora Romana Malickiego, a wszystkim pracownikom szkoły podziękowała za trud jaki wkładają w wychowanie młodzieży i życzyła zadowolenia z pracy. Niespodzianką dla każdego pracownika był szlachetny owoc - ananas, mający zapewnić wszystkim odpowiednią porcję witamin i podnieść odporność.

Po występie młodzieży dyrektor Roman Malicki podziękował uczniom za udział w wydarzeniu i złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły, dziękując za trud jaki wkładają w codzienną pracę oraz życzył wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Roman Malicki wręczył dyplomy i gratulacje nagrodzonym pracownikom pedagogicznym. W imieniu osób, które otrzymały nagrody podziękowania dyrektorowi złożył Remigiusz Wasil.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.