Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Nie miał maseczki a znaleźli u niego narkotyki. 17-latek zatrzymany za posiadanie nielegalnych substancji

Ostrowscy policjanci reagują w przypadku osób, które nie respektują nakazu zakrywania ust i nosa. Wczorajsza tego typu interwencja skończyła się zatrzymaniem 17-latka.

marihuana_26_02_17

Wczoraj późnym popołudniem ostrowski dzielnicowy pełnił służbę ze Strażnikiem Miejskim. Policjant postanowił sprawdzić okolice marketu przy ul. Broniewskiego. Tam przebywał młody mężczyzna, który nie miał zakrytego nosa i ust. Policjant postanowił wylegitymować młodego mężczyznę.

W trakcie interwencji 17-latek z powiatu ostrowskiego zaczął się zachowywać nerwowo. Jak się później okazało przyczyną takiego zachowania były środki odurzające znalezione w portfelu 17-latka czyli susz roślinny - marihuana i biały proszek amfetamina.

Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, dziś usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Wrrrr????????????   17:10, 18.10.2020
Moim zadaniem alkohol powinno sie traktować tak samo jak inne narkotyki alkohol to narkotyk społeczny legalny wszędzie na całym świecie w dużych ilościach powodujący odurzenie więc powinien być tak samo traktowany jak inne narkotyki jak ktoś posiada przy sobie dużo ilość i jest pod wpływem podczas legitymowania obywatela powinno się go tak samo karać jak tego oto młodego obywatela za złamanie przepisów na temat posiadania środków odurzających ????????????

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.