Kierowanie autem w stanie nietrzeźwości stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Przekonał się o tym 80-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który zakończył jazdę w przydrożnym rowie.
W sobotnie popołudnie w Rostkach Piotrowicach doszło do zdarzenia z udziałem renault. Policjanci ustalili, że 80-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierując autem na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wjechał do przydrożnego rowu dachując. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie ponadto mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania autem.
80-latek przed Sądem będzie tłumaczył się z niestosowania się do zakazu oraz kierowania autem w stanie nietrzeźwości. Za "złamanie sądowego zakazu" grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.