Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Koszykówka

Porażka Sokoła po dogrywce

Po dogrywce i niesamowicie emocjonującym spotkaniu, ostrowski Sokół przegrywa swoje ligowe spotkanie z MKS-em Ochotą 79:84.

2020/02/sokol2-jpg_5e4168c4b978f

31 października, godz. 15.00 na hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 7 w Warszawie odbyło się spotkanie 2. ligi mężczyzn w koszykówkę. Gospodarz - MKS Ochota, podejmował ostrowskich drapieżników - Sokół Ostrów Mazowiecka.

Mecz niesamowicie wyrównany, obfitujący w zwroty akcji i rywalizację, która nie pozwoliła żadnej z drużyn wyjść na znaczną przewagę punktową. Najwyższa przewaga Sokoła w trakcie spotkania to 8 punktów, a zespołu z Warszawy to 13. Sposób, w jaki ostrowscy koszykarze w trzeciej kwarcie doprowadzili do remisu zdobywając 12 punktów z rzędu dał nadzieję na korzystny, końcowy rezultat.

Czwarta kwarta to walka o każdy metr boiska, o każdą piłkę i celny rzut. Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry - gospodarze prowadzą 73:75. Z akcją ofensywną rusza Sokół, trafiając za dwa punkty i otrzymując jeden rzut osobisty. Przy stanie 75:75 niestety nie udało się umieścić piłki w obręczy i dramaturgia spotkania przedłużyła się o kolejne minuty dogrywki.

Niestety, w dogrywce drużyna z Ostrowi Mazowieckiej trafia tylko 2 na 6 rzutów, co skutkuję końcowym wynikiem o wartości 79:84.

Dobre spotkanie po raz kolejny rozegrał A. Szczerbatiuk, który rzucił 22 punkty. Taką samą ilością "oczek" pochwalić się może również M. Motel.

MKS Ochota Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 84:79 (14:16) (18:16) (22:22) (21:21) (9:4)