Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Michał Swaczyna na szczycie list przebojów Radia Wnet

Dzięki głosowaniu i wsparciu lokalnej społeczności ostrowski artysta Michał Swaczyna utworem "Spotkanie" zajął pierwsze miejsce na szczycie listy Radia Wnet.

michal_swaczyna_05_02_18

- Jak już zapewne wiecie w zeszłym tygodniu udało nam się zdobyć pierwsze miejsce, a duet z Weroniką Tułowiecką zajął drugie. Udało nam się, tak naprawdę wszystko zawdzięczamy wam, waszym oddanym głosom. Ostrów Mazowiecka i wszyscy znajomi, którzy zagłosowali mają niewyobrażalnie dużą siłę - komentuje sytuację Michał Swaczyna.

Głosowanie na najlepszy utwór listy przebojów w tym tygodniu trwa TUTAJ, po raz kolejny możecie okazać wsparcie ostrowskiemu muzykowi oddając swoje głosy na:
1. Weronika Tułowiecka i Michał Swaczyna - The Sound Of Silence
2. Michał Swaczyna - Spotkanie
3. Jarosław Chojnacki - Bez granic

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.