Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


"Radość listopadowej nocy" - koncert online na cześć odzyskania niepodległości

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na koncert online pod tytułem "Radość listopadowej nocy" w ramach projektu "Niepodległa". Koncert uświetniać ma ostrowskie obchody odzyskania przez Polskę niepodległości.

2020/11/listnoc-jpg_5fa930ec8a553 fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

Inaczej niż zwykle, bo i okres jest inny, niż zawsze. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada o godz. 18.00. Koncert ze względu na krajowe obostrzenia i walkę z koronawirusem będzie można śledzić w internecie na profilu społecznościowym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej na Facebooku (TUTAJ).

O muzykę zatroszczyć mają się artyści Łódzkiego Teatru Piosenki w składzie:
Michał Maj Wieczorek - głos historii
Łukasz Handzel, Monika Kamieńska, Aleksandra Skonieczna - śpiew
Maksymilian Pelczarski - pianino.

Projekt "Ostrowianie świętują niepodległość" dofinansowano ze środków programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022 w ramach programu dotacyjnego Niepodległa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.