Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Michał Swaczyna po raz drugi na szczycie listy radia Wnet

Ostrowski muzyk Michał Swaczyna po raz drugi z rzędu okupuje najwyższy stopień podium na szczycie listy przebojów radia Wnet.

2020/08/michal-swaczyna-gitara-jpg_5f3a4faabcb1a

112. notowanie listy przebojów radia Wnet, a w nim dwa utwory Michała Swaczyny, które zajęły dwa najwyższe miejsca. Według słuchaczy najlepszą piosenką okazała się ta o tytule "Spotkanie". Srebrny medal w zestawieniu przypadł dla Weroniki Tułowieckiej i Michała Swaczyna za nagranie "The Sound Of Silence".

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.