Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Michał Swaczyna z Ostrowi Mazowieckiej kolejny raz na Liście Polskich Przebojów Radia Wnet

Pochodzący z Ostrowi Mazowieckiej Michał Swaczyna po raz drugi znalazł się na szczycie listy przebojów Radia Wnet. Młody autor coraz częściej pojawia się w środkach masowego przekazu.

2020/08/michal-swaczyna-gitara-jpg_5f3a4faabcb1a

Nadchodzące 117. notowanie Listy Polskich Przebojów Radia Wnet Polish Chart zakończy się w piątek 11 grudnia o godz. 22.00. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem platformy Google, każdy z głosujących wybrać może 5 swoich ulubionych utworów. Aby zagłosować na Michała należy wejść na stronę oraz wybrać The Sound Of Silence duetu Weronika Tułowiecka i Michał Swaczyna.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.