Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Siatkówka


Harmonogram VII kolejki Ligi Siatkarzy Amatorów

Nadchodzący weekend to kolejna kolejka zmagań lokalnych siatkarzy. W niedzielę 13 grudnia na ostrowskim parkiecie rozegrane zostaną 3 mecze VII kolejki Banku Spółdzielczego Ligi Siatkarzy Amatorów. 

pilka_siatkowka_12_02_18

- Zapraszamy do oglądania streamów z ligowych rozgrywek na obiektach MOSiR - na naszym kanale YouTube - zachęca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

Harmonogram rozgrywek na niedzielę 13 grudnia: 

Godz. 10.00 - Wicher Sadowne - Huragan Długosiodło
https://youtu.be/BbWSZfMBELw

Godz. 11.15 - Andrzejewo - Qfle/Brok
https://youtu.be/476K0hMZs7Q

Godz. 12.30 - Rubinek - Dream Team Wąsewo
https://youtu.be/uXnyZcj9jN8

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.