Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich oferuje LVBet?

Jednym z popularnych wśród graczy bukmacherów jest LVBet. To firma, która działa na polskim rynku w pełni legalnie. Gwarantuje ona użytkownikom nie tylko duże możliwości, ale też bezpieczeństwo. Oferta operatora jest rozbudowana, tak aby każdy, niezależnie do tego, jakie zakłady lubi obstawiać, mógł znaleźć coś dla siebie. Wybór jest duży nie tylko pod względem typu zakładów, ale też promocji. Na jakie bonusy może liczyć gracz LVBet?

2021/01/zaklady-bukmacherskie-lvbet-jpg_5ffd6df604c6f

Pakiet powitalny

W LVBet nowi gracze mogą uzyskać atrakcyjny bonus na start do 3333 zł. Przy pierwszym depozycie kwota wynosi 2000 zł. Aby skorzystać z promocji, podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję "Bonus powitalny 2000 zł", a następnie przygotować kupon i aktywować mnożnik 100x. Wymagane jest, aby były na nim minimum 3 zdarzenia, kurs na każdą sekcję musi wynosić co najmniej 1,25, a łączny - 2,5. Gracz może też liczyć na bonus 1000 zł od drugiego depozytu. Wymagania, co do kuponu kombi są takie same, jak powyżej. Na pakiet powitalny składa się też zakład bez ryzyka do 333 zł. Należy zagrać za taką kwotę ze środków bonusowych, a jeśli obstawianie się nie powiedzie, pieniądze zostaną zwrócone.

Osoby, które lubią sporty wirtualne, mogą wykorzystać bonus na start właśnie do obstawiania tego typu zakładów. Wymagane jest wpłacenie depozytu w wysokości minimum 20 zł i zaznaczenie opcji "Bonus powitalny 600 zł wirtualki". Na gracza czeka bonus w postaci 100 proc. wpłaconego depozytu do wykorzystania na sporty wirtualne.

Bezpieczny kupon 5+

W ofercie bukmachera jest też promocja znana jako Bezpieczny kupon 5+. Jest ona skierowana do osób, które boją się, że jedno z obstawionych zdarzeń nie zostanie dobrze trafione. Stawiając kupon kombi 5+, można uzyskać zwrot, jeśli jedno ze zdarzeń nie zostanie dobrze obstawione. Wymogiem jest, aby wszystkie inne były trafione. Minimalna stawka, jaka uprawnia do wzięcia udziału w promocji, wynosi 20 zł, kurs minimalny to 3,00. Bonus nie przysługuje w przypadku kuponów z opcją Cash-Out. Gracz może liczyć na zwrot w wysokości do 50 zł wypłacany w formie bonusu.

Bonus bez depozytu 20 zł

Warto zwrócić uwagę także na bonus bez depozytu 20 zł, który można otrzymać podczas rejestracji konta. Konieczne jest jednak przeprowadzenie tego procesu w pełni i wybranie odpowiedniej opcji potwierdzającej udział w promocji. Skrócona rejestracja nie jest brana pod uwagę. Bonus w postaci 20 zł do wykorzystania na zakłady pojawia się na koniec po zweryfikowaniu przesłanych do operatora dokumentów. Jest on aktywny przez 30 dni. Dla wielu osób zaletą jest to, że nie jest wymagany w LVBet kod promocyjny, trzeba tylko zaznaczyć odpowiednią opcję podczas rejestracji.

Multikozak

Na liście bonusów LVBet znajduje się też Multikozak. Promocja ta jest aktywowana już przy zakupie kuponu kombi z 4 selekcjami. Wtedy do wygranej operator dodaje dodatkowo +7,5 proc. Wartość ta zwiększa się wraz ze wzrostem zakładów i wynosi kolejno: 10 proc., 15 proc., 20 proc. i 25 proc.. Stawka minimalna zakładu określona jest na 10 zł, a kurs minimalny to 3,00.

Gruby kupon

Liczysz na wyższy kurs całkowity? W takim razie promocja Gruby kupon jest idealna dla Ciebie. Obejmuje ona zakłady, które mają zwiększony kurs całkowity nawet o 20 proc.. Na stronie operatora można sprawdzić aktualną ofertę. Klikając w przycisk, przechodzi się automatycznie na stronę, na której prezentowane są zakłady biorące udział w promocji.

Operacja: E-Sports

Dla osób lubiących e-sport ciekawą opcją będzie promocja na te właśnie zakłady. Aby z niej skorzystać, trzeba dokonać obrotu na kwotę minimum 500 zł w zakładach kombinacyjnych (od czwartku 00.00 do środy 23.59). Po upływie tygodnia, dokładnie w czwartek, gracz który spełnił ten warunek, otrzymuje na konto 100 zł ekstra. 

To tylko kilka z dostępnych u operatora bonusów. Bukmacherzy stale pracują nad swoją ofertą i dodają nowe możliwości. Warto więc regularnie sprawdzać, co nowego pojawia się w zakładce ‘promocje’ na oficjalnej stronie LVBet.

 

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.