Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Remont garażu OSP w Zarębach - Bolędach (zdjęcia)

Wykonanie podbitki sufitowej, położenie lamperii z tynku mozaikowego wraz z malowaniem i gipsowaniem ścian na pozostałej powierzchni, wyrównanie posadzki podłogowej, zakup i montaż klimatyzatora - to zadania wykonane w ramach remontu garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarębach - Bolędach w gminie Andrzejewo.

2021/01/remont-garazu-osp-zareby-01-jpg_5ffeb7762b6fe fot. Urząd Gminy Andrzejewo

Ochotnicza Straż Pożarna w Zarębach - Bolędach otrzymała dofinansowanie na zadanie "Wspieranie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich w ramach modernizacji, remontu i rewitalizacji budynków użyteczności publicznej, ratownictwa, edukacji dla społeczności lokalnej" w kwocie 15 900 zł w ramach zadania określonego w ogłoszeniu o otwartym konkursie ofert w zakresie rolnictwa i ochrony ludności z dofinansowania Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Otrzymane wsparcie zostało przeznaczone na remont garażu.

- Wykonany remont przyczynił się do podniesienia gotowości i skuteczności bojowej jednostki na rzecz wspólnoty lokalnej, której większość to rolnicy i członkowie ich rodzin. Remont pomieszczenia bezpośrednio wpłynął na poprawę jego estetyki i walorów użytkowych. Dla lokalnej społeczności dobrze przygotowana, wyposażona sprzętowo i wyszkolona jednostka OSP to gwarancja bezpieczeństwa - informuje Urząd Gminy Andrzejewo.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarębach - Bolędach jest stowarzyszeniem działającym na terenie wiejskim. Obecnie jednostka zrzesza 23 druhów.

2021/01/remont-garazu-osp-zareby-01-jpg_5ffeb7762b6fe fot. Urząd Gminy Andrzejewo

2021/01/remont-garazu-osp-zareby-02-jpg_5ffeb78651333 fot. Urząd Gminy Andrzejewo

2021/01/remont-garazu-osp-zareby-03-jpg_5ffeb795edbbc fot. Urząd Gminy Andrzejewo


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.