Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Amelia Andryszczyk z nowym utworem "Szansa" (wideo)

Ostrowska piosenkarka Amelia Andryszczyk na swoim kanale na YouTube opublikowała najnowszy utwór. Jego tytuł to "Szansa".

2021/01/amelia-andryszczyk-szansa-jpg_600a742f1431a fot. kadr z filmu "Amelia Andryszczyk - Szansa" / YouTube

Piosenka ta różni się od pozostałych bardziej skierowanych na melancholię i pewnego rodzaju zadumę. "Szansa" to żywiołowy i mocniej ukierunkowany w radiowe brzmienia numer, który uderza w pozytywne tony. Tytułowa szansa mówi o przemijaniu ambitnego charakteru, który za każdym razem zadaje sobie pytanie, czy nie jest za późno na osiąganie postawionych przez siebie celów.

- Szansa to utwór opowiadający o podejmowaniu ryzyka. Jest wezwaniem do walki o własne marzenia oraz przekraczania granic i barier, które często stają na naszej drodze. Mimo niepewności warto odkrywać nowe rzeczy. Istotne jest to, aby otaczać się ludźmi, którzy dodają nam skrzydeł i nie tracić czasu na tych, którzy rzucają nam kłody pod nogi. Prawda jest taka, że możemy stale piąć się w górę, bo wszystko leży w naszych rękach - mówi Amelia Andryszczyk.

W piosence nie zawodzi, to co zawieść nie może - głos ostrowskiej piosenkarki, który dobrze komponuje się z kolejnym rytmem i brzmieniem muzyki opracowanej wspólnie przez Amelię Andryszczyk, Radosława Bieńkuńskiego i Magdalenę Wójcik.

Źródło: Amelia Andryszczyk / YouTube

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.