Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Amelia Andryszczyk z Ostrowi Mazowieckiej w "Dzień Dobry TVN" (wideo)

Premiera nowego singla Amelii Andryszczyk, 17-letniej piosenkarki z Ostrowi Mazowieckiej, zbiegła się również z premierowym wykonaniem w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

2021/01/amelia-andryszczyk-ddtvn-jpg_600a7e71e0c84 fot. x-news.pl

20 stycznia na kanałach streamingowych młodej piosenkarki pojawił się najnowszy utwór pod tytułem "Szansa". W czwartek 21 stycznia ostrowska piosenkarka stanęła na scenie popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", by zademonstrować szerszej publiczności efekty swojej artystycznej pracy.

Amelia Andryszczyk to utalentowana piosenkarka, która w wieku 13 lat wystartowała w eliminacjach do konkursu Eurowizji Junior. W 2018 roku wystąpiła w programie "The Voice Kids", w którym dotarła aż do finału wprost z grupy kierowanej przez Tomsona i Barona. Na początku 2019 roku zaprezentowała swój debiutancki singiel pod tytułem "Nie pozwolę nam się bać", który w serwisie YouTube został odtworzony ponad milion razy.

Wideo: x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.