Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Dyrektor ostrowskiego MDK zaprasza na 29. Finał WOŚP (wideo)

Marta Molska, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do wzięcia udziału w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2021/01/marta-molska-jpg_6014013a8b71b fot. kadr z filmu - Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej / Facebook

W materiale wideo opublikowanym na facebookowej stronie Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej widzimy przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prace trwają, bo do niedzieli zostało już naprawdę mało czasu. Tegoroczny finał swój przebieg będzie miał w ostrowskich Jatkach, to właśnie stąd przeprowadzane będą licytację online, czy przesłane zostanie światełko do niebo.

Już 31 stycznia od godz. 8.00 na ulice miasta wyruszą wolontariusze, którzy kwestować będą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Większość wydarzeń została przeniesiona do internetu, a zbiórkę zwieńczy koncert online Amelii Andryszczyk. Organizatorami tegorocznego finału jest fundacja Dzień Dobry i Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.


Wideo: Miejski Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej / Facebook


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.