Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert Młodych Muzyków w Ostrowi Mazowieckiej. Trwają zapisy

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej organizuje Koncert Młodych Muzyków. Obecnie trwają zapisy, które pozwolą wziąć udział w wydarzeniu.

2020/10/jatki1-jpg_5f9970b10b11e

MDK w Ostrowi Mazowieckiej w sobotę 20 lutego przygotowuje Koncert Młodych Muzyków powiatu ostrowskiego. Wydarzenie odbędzie się w Jatkach, a obecnie trwają zapisy młodych instrumentalistów, którzy mają ochotę wziąć udział w koncercie.

Swoją obecność na wydarzeniu można zgłosić na trzy sposoby:

  • wizyta w MDK Ostrów Mazowiecka,
  • wiadomość mailowa pod adresem: januszspaulenok@mdkostrowmaz.pl,
  • kontakt telefoniczny: 604 251 186.

Zapisy prowadzi Janusz Spaulenok. Wstęp dla widowni będzie darmowy, koncert zaplanowany jest na godz. 17.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.