Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Internetowy Konkursu Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie

Pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie organizuje Internetowy Konkurs Wiedzy o Szkole Podchorążych w Komorowie.

2018/04/pogoda-komorowo-jpg_5ae17f63b2320

Konkurs organizowany jest również we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej, 22. Wojskowym Ośrodkiem Kartograficznym z siedzibą w Komorowie i Wojskowym Biurem Historycznym. Jak sama nazwa wskazuje, w internetowym konkursie, by wygrać trzeba popisać się jak najszerszą i najobszerniejszą wiedzą na temat Szkoły Podchorążych w Komorowie. Wydarzenie przeznaczone jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jak wziąć udział w zabawie? Poniżej przeczytać można krótką instrukcje przygotowaną przez organizatorów:

 • W celu wzięcia udziału w konkursie należy wejść na platformę Moodle organizatora:
  - bezpośrednio - https://lubiejewo.moodle.org.pl
  - za pośrednictwem strony www organizatora: http://lubiejewo.pl (zakładka Platforma e-learningowa Moodle).
 • Przy pierwszej wizycie na platformie Moodle konieczne jest założenie konta (zajmie to 30 sekund), każda kolejna wymaga zalogowania. W tym celu klikamy "Zaloguj się", a następnie wybieramy opcję "Utwórz nowe konto" (ważne, aby podać prawidłowy e-mail, na który zostanie wysłana prośba o potwierdzenie chęci utworzenia konta).
 • Na głównej stronie platformy znajduje się wejście do Internetowego Konkursu Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie, po wejściu klikamy "Zapisz mnie".
 • Zapisanie się na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Na stronie konkursu znajduje się: regulamin, źródła informacji o Szkole Podchorążych Piechoty oraz test konkursowy.
 • Test konkursowy zostanie otwarty dla:
  - szkół podstawowych: w dniu 8 marca 2021 roku o godz. 8.00, a zamknięty 10 marca 2021 roku o godz. 0.00.
  - szkół ponadpodstawowych: 11 marca 2021 roku o godz. 8.00, a zamknięty 13 marca 2021 roku o godz. 0.00.
 • Jeśli potrzebujesz pomocy, wyślij maila na adres: aparys1@lubiejewo.pl. w temacie pisząc "konkurs". Dodatkowych informacji udziela również sekretariat Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie: 29 74 532 66, zslubiejewo@op.pl.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.