Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Nowy aparat RTG w ostrowskim szpitalu

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej doczekał się nowego, drugiego na terenie szpitala aparatu RTG.

2021/02/szpital-aparat-rtg-jpg_602e266ac1f0b Fot. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej #Leczymyzuśmiechem / Facebook

Ultranowoczesny, gotowy do pracy i w wyposażeniu ostrowskiego szpitala. Aparat RTG marki Philips jest już do dyspozycji lekarzy i pacjentów ostrowskiej placówki ochrony zdrowia. Rosnąca liczba wykonywanych badań obrazowych była powodem inwestycji, która z pewnością usprawni proces i oczekiwanie na wykonanie potrzebnych działań. Urządzenie przeszło już specjalistyczne testy i uzyskało zezwolenie sanepidu, tym samym jest gotowe i czeka na pierwszych pacjentów.

- Wdrożyliśmy dziś pracownika idealnego. Będzie pełnił 24-godzinny dyżur. 7 dni w tygodniu. Nieco milczący, ale chętny do pracy w każdej sekundzie. A na dodatek … podwieszany do sufitu. Tak tak … dobrze się domyślacie. Ten lśniący nowością nowy bohater naszego Szpitala to ultranowoczesny aparat RTG marki Philips, który od dzisiaj jest do dyspozycji naszych pacjentów - mówi komunikat opublikowany na facebookowej stronie ostrowskiego szpitala.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.