Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Chór online. Artyści z powiatu ostrowskiego przyłączyli się do kolejnej odsłony internetowego śpiewania

Na kanale YouTubowym "Druga Zwrotka" usłyszeć możemy drugą odsłonę nieformalnego chóru online, w którym udział biorą artyści z powiatu ostrowskiego.

2021/02/chor-online-jpg_603362d3c1d9a Fot. kadr z filmu "Chór Online - Litania do każdziutkiego na ziemi"

Nieformalny chór online przygotował dla swoich słuchaczy drugą odsłonę swojej twórczości. Po dobrym przyjęciu pierwszej części pod tytułem "Co ma przeminąć to przeminie (Quo Vadis)" tym razem z ust 54. artystów usłyszeć możemy kolejny cover utworu Piotra Rubika - "Litania do każdziutkiego na ziemi". Udział w wydarzeniu wzięli artyści z powiatu ostrowskiego. Muzykę skomponował Piotr Rubik, słowa napisał Zbigniew Książek, a montażem video zajął się Damian Kolosek.

Co nieść za sobą ma współpraca tak wielu utalentowanych osób? Odpowiada reżyser i koordynator, Piotr Trentowski:

- Nasze wykonanie utwór to komentarz do niepokojącej sytuacji w Polsce i na świecie. Chcemy pokazać że chcemy budować, a nie burzyć. Łączyć, a nie dzielić. Jako środek wyrazu, muzyka sprawdza się znakomicie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.