Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


W Ostrowi Mazowieckiej odbył sie Koncert Młodych Muzyków

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, w szczególności wieloletni propagator gry na instrumentach, Janusz Spaulenok zorganizowali Koncert Młodych Muzyków.

2021/02/koncert-mlodych-muzykow-jatki-jpg_6033798d1fe16 Fot. kadr z filmu "Koncert Młodych Muzykówk cz.2"

W sobotę 20 lutego od godz. 17.00 mogliśmy podziwiać umiejętności muzyczne ostrowskiej młodzieży dzięki Koncertowi Młodych Muzyków zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Wydarzenie miało miejsce w Jatkach i odbyło się pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej. Wszystko zorganizowane w ścisłym reżimie sanitarnym, po to, by stworzyć młodym, utalentowanym mieszkańcom Ostrowi Mazowieckiej platofrmę do zaprezentowania własnych umiejętności gry na różnego rodzaju instrumentach.

To niesłychane, jak wiele niedostrzeżonych muzycznych talentów kryje się w naszym mieście. Łącznie w całym wydarzeniu brało udział 31. młodych muzyków. Od pianina, po skrzypce, flet, akordeon i gitarę. Koncert Młodych Muzyków to świetne przedsięwzięcie i szansa na zaprezentowanie muzycznych zdolności dla osób, które takiej możliwości w tym mieście nie mają. Koordynatorem wydarzenia był Janusz Spaulenok, a koncert transmitowany były na stronie Facebookowej MDK w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.